четвер, 26 листопада 2015 р.

Урок 4



Тема. Правильні та неправильні дроби..
Мета: сформувати поняття  правильного і неправильного дробу, відпрацювати вміння розрізняти правильні і неправильні дроби Розвивати увагу, кмітливість, математичну мову учнів. Виховувати працьовитість, самостійність, охайність.
Тип уроку: засвоєння  знань, умінь, навичок.
Обладнання:
Хід уроку
І. Організація класу.
Оголошення теми і мети уроку.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
Два –три учні виконують на дошці вправи домашнього завдання..
Решта учнів працюють над завданням.
ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
Математичний диктант
Схема проведення диктанту.
  1. Учні працюють за варіантами. Завдання  для 2 варіанта у тексті наведені у дужках.
  2. Проводиться взаємоперевірка в парах (обмін зошитами).
  3. Після оцінювання результатів диктанту підводяться підсумки, звертається увага на завдання, які викликали труднощі
Питання Слайд 1
Учні обмінюються зошитами і перевіряють диктант. Після цього перевіряються  завдання записані на дошці.
ІV. Формування  знань.
Учням пропонується розглянути 3 задачі, після чого вводиться поняття правильного та неправильного дробу. 
Слайд 2
Пояснення   класифікація дробів
V. Закріплення знань. Відпрацювання вмінь.
1. Усні вправи
Слайд 4
Робота з підручником

Розв'язування вправ на осмислення матеріалу

Результати розв'язку усних вправ учні повідомляють з місць.

№ 694, 696.

№721, 722.

Розв'язування вправ

№ 702, 704, 710, 711, 713.

№ 724, 726—728, 732, 734, 735, 736.


VІ. Підсумок уроку
Вміння рахувати швидко і правильно є необхідним при вивченні багатьох наук, особливо точних. Тому це вміння необхідно тренувати.
VI. Домашнє завдання
     № 703, 705, 712, 714. 

Немає коментарів:

Дописати коментар