четвер, 26 листопада 2015 р.

Урок 6



 
Тема: Множення десяткових дробів. Розв’язування вправ 
 
Мета: навчити поєднувати математичну і теоретичну інформацію, удосконалювати знання учнів про множення десяткових дробів; розвивати логічне мислення, математичну мову, навички усної лічби; виховувати інтерес до нових знань і прагнення їх набути.

Тип уроку. Формування вмінь і навичок

Хід уроку

І. Організаційний момент (1-2хв).
Перевірка наявності учнів, готовності їх до уроку.
ІІ. Вступна бесіда
Сьогодні на вулиці Андріївській, 91, у приміщенні кабінету математики відкривається детективне агентство.
Чи бажаєте ви працювати в цьому агентстві і стати
детективати?
Які риси притаманні детективам?
(Кмітливість, спостережливість, уважність).
Під час роботи в детективному агентстві ви будете
розслідувати і розкривати різні заплутані справи.
Вам надається змога продемонструвати свої детективні
здібності, отже, кмітливість, спостережливість, уважність
стануть вам у пригоді.
Девіз нашого детективного агентства такий:
«Міркуй точно, відповідай чітко,
записуй правильно і швидко»
    
ІІІ. Актуалізація опорних знань.(5-10 хв)
Щоб наше агентство мало можливість отримувати інформацію, потрібно повідомити клієнтам наш номер телефону. Номер телефону складається з п’яти цифр, які ви знайдете розв’язавши наступні вправи
Округлити:
3,4 (до одиниць) =3.
57,123=57
21, 454=21
Чекайте! Маємо номер нашого агентства 3-57-21
З випробуванням ви впоралися, можемо дати оголошення в газеті
До праці, Записуємо в зошитах дату відкриття нашого приватного детективного агентства.
ІV. Детективна робота. Розвязування вправ
Скільки часу буде тривати наш робочий день. Відповідь на це запитання дає справа № 1
Справа № 1
Урок триває 0,75 год, кожна перерва триває 0,25 год. Скільки часу триває робочий день, якщо було 5 уроків
0,75 * 5=3,75 (год)
0,25* 4=1(год)
3,75+1=4,75=5 год 15 хв
Відповідь: наш робочий день триває 5 год 15 хв
Справа № 2
Поки ми з вами розслідували справи, до агентства надыйшла термынова телефонограма.
«Увага! розшукується особливо небезпечний злочинець»
Щоб знайти злочинця потрібно розшифрувати зашифровані банківські рахунки в записнику злочинця, який був знайдений детективами на березі річки.
Обчислити значення виразу. Знайти правильні відповіді. Скласти вислів про математику.



3 ∙12,7

3 ∙32,9

9 ∙ 0,563

4 ∙2,75

29 ∙9,11

33,5 ∙54

14 ∙3,42

320 ∙ 0,15

123 ∙11,27

7 ∙ 0,275

37 ∙ 1,102

42 ∙ 0,0051



98,7
НАС
1809
КА
48
РО
40,774
ГІМ
5,067
ТЕ
1386,21
КА
47,88
ТИ
0,2142
МУ
264,19
МА
11
ТИ
38,1
МА
1,925
ЗУ



V. Домашнє завдання.
Скласти свою справу та провести її розслідування

Немає коментарів:

Дописати коментар